Color protect

Řada přípravků vyvinutá speciálně pro ochranu a dlouhodobost barvy

vstup do kolekce

Daily vital

Obnovující řada přípravků na vlasy s anti-aging komplexem

vstup do kolekce

Shine supreme

Řada přípravků vyvinutá speciálně pro ochranu a dlouhodobost barvy.

vstup do kolekce

Ultra blonde

Přípravky řady ultra Blonde mají zaručit zářivě platinový vzhled blond vlasů

vstup do kolekce

O značce Cronvel

Na poli profesionální vlasové kosmetiky se značka Cronvel pohybuje již od roku 1994, po delší vývojové odmlce však v roce 2012 byla započata kompletní obnova sortimentu a byla zahájena produkce nových výrobků dle nejposlednějších módních směrů.
Produkty jsou koncipovány tak, aby uspokojily potřeby všech zákazníků, ať se již jedná o problém vlasů barvených, poškozených, blond, vlasů s nedostatkem objemu, vlasů vypadávajících a podobně.
.
Ve všech mycích, regeneračních, barvicích a stylingových přípravcích jsou použity vysoce kvalitní suroviny (aktivní hydratační a restrukturalizační látky, tužící polymery, jemné tenzidy), aby bylo dosaženo těch nejlepších výsledků. Lesk, pevnost a regenerace vlasů, celodenní svěžest po umytí nebo dlouhotrvající fixace účesu, to jsou atributy nové řady Cronvel Technology.
Přípravky řady Cronvel Technology jsou určeny zejména pro profesionální použití v kadeřnických salonech (melírovací prášek, creme oxid), každopádně spoustu z nich lze aplikovat při domácím použití (šampony, kondicionéry, séra, masky, tužidla, gely či laky). Dlouhodobým používáním těchto produktů dodáte vlasům vitalitu, lesk a přirozený vzhled.