Color protect

Řada přípravků vyvinutá speciálně pro ochranu a dlouhodobost barvy

vstup do kolekce

Daily vital

Obnovující řada přípravků na vlasy s anti-aging komplexem

vstup do kolekce

Shine supreme

Řada přípravků vyvinutá speciálně pro ochranu a dlouhodobost barvy.

vstup do kolekce

Ultra blonde

Přípravky řady ultra Blonde mají zaručit zářivě platinový vzhled blond vlasů

vstup do kolekce

Veselé vánoce

všechny výrobky můžete dát svým blízkým jako vánoční dárek

vstup do kolekce

O značce Cronvel

Na poli profesionální vlasové kosmetiky se značka Cronvel pohybuje již od roku 1994, po delší vývojové odmlce však v roce 2012 byla započata kompletní obnova sortimentu a byla zahájena produkce nových výrobků dle nejposlednějších módních směrů.
Produkty jsou koncipovány tak, aby uspokojily potřeby všech zákazníků, ať se již jedná o problém vlasů barvených, poškozených, blond, vlasů s nedostatkem objemu, vlasů vypadávajících a podobně.
.
Ve všech mycích, regeneračních, barvicích a stylingových přípravcích jsou použity vysoce kvalitní suroviny (aktivní hydratační a restrukturalizační látky, tužící polymery, jemné tenzidy), aby bylo dosaženo těch nejlepších výsledků. Lesk, pevnost a regenerace vlasů, celodenní svěžest po umytí nebo dlouhotrvající fixace účesu, to jsou atributy nové řady Cronvel Technology.
Přípravky řady Cronvel Technology jsou určeny zejména pro profesionální použití v kadeřnických salonech (melírovací prášek, creme oxid), každopádně spoustu z nich lze aplikovat při domácím použití (šampony, kondicionéry, séra, masky, tužidla, gely či laky). Dlouhodobým používáním těchto produktů dodáte vlasům vitalitu, lesk a přirozený vzhled.